Egi má též svoji vlastní stránku, chce ji snad někdo vidět?

Mítink ODS

06.11.2003

... aneb Kaskadéři na podpoře, tedy na podpoře senátora.

eMerite

<< Zpět na seznam

Ve čtvrtek se měl konat na náměstí Svobody v Brně předvolební mejdan ODS. Ne, fakt mi nejeblo, vím, že žádný pořádný volby teď nejsou, ale takový malý přece jenom jo. Říká se tomu "doplňovací volby do Senátu", to je taková sranda, senátoři se mění jaksi záhadně postupně, aby, kdyby se občani nakrkli a na celý volby se vykašlali, aby jim tam někdo zůstal.

Tak teďka se měl doplnit do Senátu jeden senátor za Brno-Jih, za modrýho ftáka kandidoval jistej pan Karel Jarůšek, a kvůlivá němu celá ta sranda byla. To si ODS zaplatili všelijaký umělce i neumělce, fotbalisty, hostesky a kdovíkoho ještě, že ti tam potom na náměstí dělali velikánskou estrádu a všichni u toho mudrovali, jakej je pan Jarůšek skvělej kandidát. Asi jo, co já vím? Někteří se dušovali, jak by za něj dali ruku do ohně a i jinam, o skývu by se s ním rozdělili, je to férovej chlap a tuze skvělá volba. Ti moudřejší (včetně Kaskadérů) se omezili na konstatování, že přišli zahrát budoucímu senátorovi, pokud ho teda zvolej.

Celý to probíhalo asi takto:


K vidění byl možnej budoucí senátor, to dá rozum, že tam asi nechyběl.

 

Dále tam měli vodníka, kterýho vytrvale pronásledoval jakejsi obskurní člobrd a furt se někam cpal a vykřikoval, že on je opozice (ten obskurní člobrd, vodník nebyl opozice, jelikož byl nalitej).

 


Pak tam byl také primátor, opilec z lidu ... aha, jinak, "primátor a opilec z lidu" by asi byla lepší formulace, schválně, jestli poznáte, kterej je kterej. No a další a další maškary.

 

Z ostatních umělců, kteří by stáli za zmínku, se zjevili třeba:


Roman Horký z Kamelotů ...

 


... Radek Rettegy ...

 


... a Bob Frídl, tady v družném rozhovoru s Kaskadéry.

Čímž se konečně dostáváme k jádru věci, tedy k vystoupení Kaskadérů, prozatím to bylo pouze pro informaci a podbarvení, abyste věděli, oč šlo. Tady omluvte sníženou kvalitu snímků, zajímavý, to hlavní jsem nejvíc zmastil. Kaskadéři vystupovali až jako to nejlepší nakonec, to už byla tma jako v pytli, oni si ještě poctivě vzali na sebe černý hábity a hezky si stoupli pod bodový silný reflektory. A já su trubka a za čtyři písničky jsem se s tím nedokázal skamarádit, aspoň polovina fotek dopadla tuze tragicky, přepálený ksichty, zbytek utopenej ve tmě, holt se mi to nepovedlo a neslíbit to, ani bych to neukazoval.

 

Michal "Egi" Eger